Justyna
Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Dopiero kilka dni stosuję ten plaster, ale widzę wyraźną różnicę. Kiedyś nosiłam przezroczysty plaster innej firmy - skóra mi się pociła i nie mogłam nosić koronkowej bielizny, bo plaster haczył się o ubranie. Tutaj nie ma takiego problemu. Pozdrawiam!
Paulina
Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Gorąco polecam.Plaster stosuje od 20 dni i efekty są rewelacyjne. Blizna jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Plaster jest wygodny w użyciu. Po 20 dniach nadal idealnie przylega do skóry i nie odkleja się.
Agnieszka
Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Stosuję plaster od 28 dni. Plaster bardzo dobrze przylega do ciała przez co nie haczy o ubrania. Czasem można zapomnieć, że w ogóle jest na skórze. Łatwy w użyciu, nawet mimo kontaktu z wodą mocno się trzyma. Blizna jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Na korzyść działa to, że plaster jest gotowy do użycia i nie trzeba go przycinać. Na pewno będę kontynuować terapię plastrem Anti Scarin.
Małgosia
Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Plaster bardzo wygodny w noszeniu, absolutnie nie przeszkadza. Często zapominałam, że w ogóle go mam na sobie. Efekt już po pierwszej serii (28 dni) jest zauważalny. Gruba blizna stała się delikatniejsza, a miejsce ciecia praktycznie niewidoczne. Polecam
Kasia
Kasia
Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Polecam wszystkim AntiScarin - blizna wygładziła się i wyjaśniła już po jednym plastrze. spokojnie wytrzymał 28 dni, właśnie kupuje drugi, nie mogę się doczekać efektów po 3 miesiącach 🙂
Marta
Marta
Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Jestem po 3 cc i już po pierwszym miesiącu widać efekty działania plastra. Elastyczny, jest jak druga skóra, nie czuć go na sobie, skuteczny, szybkie efekty, szybkość działania, wydajny.
Poprzedni
Następny

Zobacz film na naszym kanale, pokazujący jak wytrzymały jest plaster AntiScarin

Przedstawiamy Państwu panią Anię Ochlik, która zgodziła się na udostępnianie na bieżąco fotorelacji dotyczącej przebiegu terapii. Poniżej zdjęcia z postępów leczenia przy zastosowaniu plastra AntiScarin. Jak widać na zdjęciach widać już efekty.

Jestem mamą dwójki dzieci, córka 6 lat, syn 5 miesięcy, oboje przyszli na świat poprzez cesarskie cięcie. Po pierwszym porodzie stosowałam jakiś plaster ale wytrzymałam tylko tydzień ponieważ plaster był taki trochę sztywny/ plastikowy/ i ciągle się zwijał, odklejał, potem testowałam kremy na blizny co też się nie sprawdziło bo ciężko przy małym dziecku leżeć, pachnieć i czekać aż krem się wchłonie. Moje blizny są mówiąc krótko okropne, duże i ciemne. Postanowiłam spróbować raz jeszcze, choć trochę zmienić ich wygląd. W obydwu ciążach sporo przytyłam i szukałam plastra, który będzie się rozciągał i chciał współpracować, wiadomo wszystkie plastry fajnie wyglądają i trzymają się na szczupłych brzuszkach niestety mój taki jeszcze nie jest.

Codziennie przyklejam plaster Antiscarin, nosze go przez cały dzień i noc, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo już po 3 dniach widać, że blizna staje się jaśniejsza choć w moim przypadku podejrzewam, że „kuracja” potrwa przynajmniej 3 miesiące (tak jak zaleca producent).

Plaster myje codziennie rano wodą z mydłem, noszę dopasowaną bieliznę z wysokim stanem, żeby plaster jeszcze lepiej dociskał się do brzucha.

Będę na bieżąco pokazywała zdjęcia blizny, może komuś Antiscarin też pomoże.

Anna Ochlik (34 lata)
AnnaOchlik

Nie jesteś pewna?

Pytania i Odpowiedzi

Lista Sklepów / Aptek

Gdzie Kupić?