Justyna
@Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Dopiero kilka dni stosuję ten plaster, ale widzę wyraźną różnicę. Kiedyś nosiłam przezroczysty plaster innej firmy - skóra mi się pociła i nie mogłam nosić koronkowej bielizny, bo plaster haczył się o ubranie. Tutaj nie ma takiego problemu. Pozdrawiam!
Paulina
@Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Gorąco polecam.Plaster stosuje od 20 dni i efekty są rewelacyjne. Blizna jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Plaster jest wygodny w użyciu. Po 20 dniach nadal idealnie przylega do skóry i nie odkleja się.
Agnieszka
@Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Stosuję plaster od 28 dni. Plaster bardzo dobrze przylega do ciała przez co nie haczy o ubrania. Czasem można zapomnieć, że w ogóle jest na skórze. Łatwy w użyciu, nawet mimo kontaktu z wodą mocno się trzyma. Blizna jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Na korzyść działa to, że plaster jest gotowy do użycia i nie trzeba go przycinać. Na pewno będę kontynuować terapię plastrem Anti Scarin.
Małgosia
@Użytkowniczka AntiScarin
Czytaj więcej
Plaster bardzo wygodny w noszeniu, absolutnie nie przeszkadza. Często zapominałam, że w ogóle go mam na sobie. Efekt już po pierwszej serii (28 dni) jest zauważalny. Gruba blizna stała się delikatniejsza, a miejsce ciecia praktycznie niewidoczne. Polecam
Poprzedni
Następny

Nie jesteś pewna?

Pytania i Odpowiedzi

Lista Sklepów / Aptek

Gdzie Kupić?